Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir Uzman kadrosu ve Tecrübeli personelleri ile müşterisine en iyi hizmeti sunmakta, elektrik ve elektronik ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. BERRAK Tecrübesini ve bilgisini özgün projelere odaklamış, teknik kadrosu, sağlam kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma konusunda ödün vermeyen bir anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Hedefimiz; kalitesiyle, güvenirliliğiyle, mükemmelliyetcilik anlayışla tanınan bir firma olarak sektöre örnek olan ve her zaman aranan öncü kuruluş olmak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan doğru tasarımları bulmak ve en uygun çözümleri üretmek, Her koşulda kaliteden taviz vermeden işi zamanında ve hatasız olarak sonlandırmak, Hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek, Personelin yeni teknolojileri takip etmesini ve kendisini sürekli geliştirmesini sağlamak, Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamak, Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörün tanınan ve güvenilir firması olmak. Şirketimiz; taahhütlerinde kaliteden, estetikten, standartlardan teknikten ve yasalardan kesinlikle taviz vermemektedir. Taahhütlerini iş olsun mantığı ile değil, olması gereken olmalı mantığı ile yerine getirmiş ve getirmeye devam edecektir. Başarılarına başarı katmayı kendisine hedef edinmiş olan BERRAK Elektrik ve Elektronik bu hedefi doğrultusunda istihdamın devamını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak , bunu yaparken de marka olma yolunda ilerleyecektir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden,önce can güvenliği diyerek en uygun fiyata en kaliteli ve yaratıcı projelere imza atmak. Teknolojinin bize sunduğu yeni imkanları takip edip bunları projelerimizde kullanabilmek. Her zaman sıfır hatasız iş bitirmek.Çözüm odaklı olmak ana ilkemiz.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ile sürekli diyalog halinde olarak müşteri memnuniyetini sağlamak. Yasalar ve teknolojiyi takip ederek,bizlere sunulan yenilikleri projelerimizde kullanmak. Hedeflerine kilitlenmiş,takım çalışmasının önemini bilen,şirket değerlerinden ödün vermeyen bilinçli,dürüst ve yeniliklere açık bir ekip kurmuş olmak.

© 2018 Berrak Elektrik. Tüm Hakları Saklıdır. | Design by Ali ŞİMŞEK